O nas

Travelite – najlepsza jakość z tradycji

Travelite od powstania w roku 1949 jest niemieckim specjalistą w lekkim, wytrzymałym i funkcjonalnym bagażu podróżnym.

 

W międzyczasie w trzeciej już generacji firmy prowadzonej przez właścicieli, Travelite oznacza innowacyjne rozwiązania produktowe i stałą wysoką jakość. Travelite zawsze pracował przy ciągłym użyciu najnowszych materiałów i technologi. Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech.

 

Cały proces rozwoju jest przy tym bezkompromisowo zorientowany na surowe niemieckie normy   i standardy jakościowe. Proces produkcyjny podlega ciągłej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.

 

Trwały wzrost od trzech pokoleń

W roku 1949 Anna i Gerhard Winkler – przedsiębiorcy z Hamburga, założyli firmę wówczas pod nazwą „Gerhard Winkler+Co.–Taschenfabrik“ z której z biegiem lat powstała marka bagażu podróżnego Travelite.

W drugim pokoleniu w roku 1969 do firmy przystąpili Gisela Nannen (z domu Winkler) i Christian Nannen. Marka Travelit została upozycjonowana i wzmocniona. Produkcja została przeniesiona najpierw do Ameryki Południowej a potem rozszerzona i przeniesiona do Azji. W trzecim pokoleniu w roku 1999 do firmy przystąpił Jan-Oliver Nannen. W roku 2006 grono udziałowców zostało rozszerzone o Alfreda Grubera od roku 2002 dyrektor sprzedaży firmy Travelite.

Historia firmy Travelite do dzisiaj jest naznaczona osobistą siła, innowacyjną elastycznością i bezprecedensowym ukierunkowaniem na potrzeby klientów.

 

 

Podróż jest celem

My z Travelite uważamy się za rozwiązujących problemy, usługodawców i partnerów. To dotyczy oczywiście nas wobec naszych konsumentów, ludzi mobilnych a także naszych partnerów handlowych.

Poprzez konsekwentny rozwój i elastyczne wdrożenia lekkich, funkcjonalnych i trwałych produktów na każdą kieszeń chcemy trwale utrzymać i dalej rozbudowywać naszą pozycję na aktualnych rynkach. Otwarcie nowych rynków, dotarcie do nowych potencjalnych klientów, wzrost w nowych grupach towarowych tworzą druga oś zaprojektowaną dla naszej strategi zrównoważonego wzrostu.

 

 

 

Nasza misja - wartość dodana dla wszystkich

Firma Travelite stara się produkować i dystrybuować torby i tak zwane rozwiązania bagażowe, które każdemu człowiekowi ułatwią podróż lub mobilność i uczynią ją jak najbardziej przyjemną.

Dla nas najwyższym cel jest być dla każdego klienta wiarygodnym partnerem, którego partnerstwo stanowi rzeczywistą wartość dodaną bazując na produktach, rzetelnym doradztwie i absolutnej koncentracji na potrzebach klientów.

 

Filozofia - jak myślimy

Naszym celem jest ciągła wymiana informacji z branżą i konsumentami aby zbudować i utrzymać silne, trwałe partnerstwo poprzez wzorową obsługę i asortyment produktów a na tej podstawie osiągnąć zrównoważony wzrost. W naszych dążeniu do zrównoważonego wzrostu utrzymujemy i pielęgnujemy pełne szacunku traktowanie w płaskiej hierarchii organizacyjnej. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły. Każdemu partnerowi dajemy uczciwą, rzetelną informacje zwrotną.